Rezultati, Završnice HKRL, Umag, 7-10.03.2019.godine

ČETVRTAK 07.03.2019.

ut.br. vrijeme utakmica rezultat
1 15:30 ZAMET - 1234 VIROVITICA 18:18 (7:10)
2 16:30 KOKA - LOKOMOTIVA 10:24 (4:16)
3 17:30 PODRAVKA - UDARNIK 22:19 (6:7)
4 18:30 TROGIR 58 - SINJ 20:18 (10:9)
5 19:30 SPLIT 2010 - DARDA  25:11 (14:6)
6 20:30 SESVETE - METKOVIĆ  18:12 (9:8)


PETAK 08.03.2019.

ut.br. vrijeme utakmica rezultat
7 8:30  UDARNIK - METKOVIĆ 19:9 (9:3)
8 9:30  PODRAVKA - SESVETE 15:23 (8:10)
9 10:30  LOKOMOTIVA - SINJ 14:19 (10:7)
10 11:30  KOKA - TROGIR 58 12:17 (6:6)
11 12:30 DARDA - 1234 VIROVITICA  13:18 (6:8)
12 13:30  SPLIT 2010 - ZAMET 23:16 (10:7)
13 15:30  SESVETE - UDARNIK 21:19 (12:9)
14 16:30  METKOVIĆ -PODRAVKA 8:25 (3:12)
15 17:30 ZAMET - DARDA  23:9 (10:3)
16 18:30 1234 VIROVITICA - SPLIT 2010  16:24 (7:10)
17 19:30  LOKOMOTIVA - TROGIR 58 32:15 (16:7)
18 20:30  SINJ - KOKA 22:9 (13:4)

 
Tablica grupe A:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK SESVETE

3

3

0

0

62

46

+16

6

2.

RK PODRAVKA

3

2

0

1

62

50

+12

4

3.

ŽRK UDARNIK

3

1

0

2

57

52

+5

2

4.

ŽRK METKOVIĆ

3

0

0

3

29

62

-33

0

Tablica grupe B:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK LOKOMOTIVA

3

2

0

1

70

44

+26

4

2.

ŽRK SINJ

3

2

0

1

59

43

+16

4

3.

ŽRK TROGIR 58

3

2

0

1

52

62

-10

4

4.

ŽRK KOKA

3

0

0

3

31

63

-32

0

Mini tablica grupe B:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK LOKOMOTIVA

2

1

0

1

46

34

+12

2

2.

ŽRK SINJ

2

1

0

1

37

34

+3

2

3.

ŽRK TROGIR 58

2

1

0

1

35

50

-15

2

Tablica grupe C:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

ŽRK SPLIT 2010

3

3

0

0

72

43

+29

6

2.

ŽRK ZAMET

3

1

1

1

57

50

+7

3

3.

ŽRK 1234 VIROVITICA

3

1

1

1

52

55

-3

3

4.

ŽRK DARDA

3

0

0

3

33

66

-33

0

 

SUBOTA, 9.3.2019.

ut.br. vrijeme utakmica rezultat
19 8:30 UDARNIK - DARDA 23:21 (14:10)
20 9.30 TROGIR 58 - METKOVIĆ 15:14 (8:8)
21 10:30 1234 VIROVITICA - KOKA

17:17 (9:9)
Sedmerci
23:22

22 11:30 SESVETE - ZAMET 22:17 (11:7)
23 12:30 LOKOMOTIVA - PODRAVKA 22:20 (9:8)
24 13:30 SPLIT 2010 - SINJ 22:14 (10:6)
25 17:30 METKOVIĆ - DARDA 19:17 (9:10)
26 18:30 TROGIR 58 - UDARNIK 20:19 (12:9)
27 19:30 ZAMET - PODRAVKA 29:20 (15:10)
28 20:30 SESVETE - LOKOMOTIVA  15:15 (8:5)
sedmerci
24:23

 

NEDJELJA 10.03.2019. 

PRIJENOS UTAKMICA GLEDAJTE NA  https://livestream.com/katalmedia/Zavrsnica

ut.br. vrijeme utakmica rezultat
29 8:30 KOKA - METKOVIĆ

13:13 (8:9)
Sedmerci
17:16

30 9:30 SPLIT 2010 - SESVETE 17:15 (9:8) 
31 10:30 1234 VIROVITICA - TROGIR 58  17:17
sedmerci
28:27
32 11:30 SINJ - ZAMET 23:17
33 12:30 DARDA - KOKA 15:22
34 13:30 UDARNIK - 1234 VIROVITICA  23:18
35 14:30 PODRAVKA - SINJ 35:21
36 15:30 LOKOMOTIVA - SPLIT 2010  13:16

 

Tablica za poredak od 1. – 3. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Split 2012

2

2

0

0

33

28

5

4

2.

Sesvete

2

1

0

1

39

40

-1

2

3.

Lokomotiva

2

0

0

2

36

40

-4

0

Tablica za poredak od 4. – 6. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Podravka

2

1

0

1

55

49

6

2

2.

Zamet

2

1

0

1

45

43

2

2

3.

Sinj

2

1

0

1

44

52

-8

2

Tablica za poredak od 7. – 9. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Udarnik

2

1

0

1

42

38

4

2

2.

Trogir 58

2

1

0

1

47

47

0

2

3.

1234 Virovitica

2

1

0

1

46

50

-4

2

Tablica za poredak od 10. – 12. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Koka

2

2

0

0

39

31

8

4

2.

Metković

2

1

0

1

35

34

1

2

3.

Darda

2

0

0

2

32

41

-9

0

 

Grupa A.

RK PODRAVKA - Koprivnica

RK SESVETE - Zagreb

ŽRK METKOVIĆ - Metković

ŽRK UDARNIK - Velika Gorica

Grupa B.

RK LOKOMOTIVA - Zagreb

ŽRK SINJ - Sinj

ŽRK KOKA - Varaždin

ŽRK TROGIR 58 - Trogir

Grupa C:

ŽRK SPLIT 2010

ŽRK 1234 VIROVITICA - Virovitica

ŽRK ZAMET - Rijeka

ŽRK DARDA - Darda

 

danas44
jučer184
ovaj tjedan385
ovaj mjesec6341
ukupno321592

posjetitelj

1
Online

Srijeda, 27 Ožujak 2019 03:43

udrugatrenerahrs

VIDEO
RUKOMETNE
TEHNIKE

IMAGE Prvakinje Zagreba

Prvakinje Zagreba Finale "školskog sporta" za osnovne i srednje škole grada Zagreba održano je 20.3.2019. godine u Areni... Read More...
IMAGE Pobjeda protiv Gorice

Pobjeda protiv Gorice 15. kolo 3 lige igrali smo dana 16.3.2019. godine, kod nas u Sesvetama, u dvorani gimnazije, a za protivnice smo imali ekipu... Read More...
IMAGE Okupljanje kadetske reprezentacije

Okupljanje kadetske reprezentacije Kontrolno okupljanje kadetske reprezentacije održati će se od 20.3 do 24.3.2019. godine u Umagu.Program... Read More...
IMAGE Srebrne na Završnici PH, Umag 2019

Srebrne na Završnici PH, Umag 2019 Od 7.3. do 10.3.2019.godine naša ekipa nalazila se na Završnici Prvenstva Hrvatske za... Read More...
IMAGE 3.liga, Trnina-Sesvete 24:43

3.liga, Trnina-Sesvete 24:43 14. kolo 3.lige središte, igrali smo 2.3.2019. godine u Križu, protiv Trnine.Za ovu utakmicu, trener... Read More...
IMAGE 2019 W17 EURO (kolovoz 2019 - Slovenija)

2019 W17 EURO (kolovoz 2019 - Slovenija)    2019 W17 EURO FINAL TOURNAMENT Read More...
IMAGE Pobjeda protiv Siska

Pobjeda protiv Siska U derbiju 13.kola 3.HRL, igranom 23.2.2019. godine, kod nas u Sesvetama, igrali smo protiv ekipe Siska, te smo pobijedili... Read More...
IMAGE Završnica HKRL , Umag 7-10.3.2019., raspored

Završnica HKRL , Umag 7-10.3.2019., raspored     Read More...
IMAGE Pobjeda protiv Rudara i Murvice

Pobjeda protiv Rudara i Murvice Utakmicama protiv ekipe Rudara i ekipe Murvice, igranim 3.2.2019. godine u Crikvenici, završili smo natjecanje... Read More...
IMAGE 7.kolo HKL, Lokomotiva - Sesvete 22:22

7.kolo HKL, Lokomotiva - Sesvete 22:22 7. kolo kadetske lige igrano je 27.1.2019. godine, kod nas u Sesvetama, a za protivnice smo imali ekipu... Read More...
IMAGE 6.kolo HKL, Samobor i Udarnik

6.kolo HKL, Samobor i Udarnik Ove nedjelje, 20.1.2019. godine igrano je 6. kolo 1.HKL, a mi smo otišli u Veliku Goricu, gdje smo igrali... Read More...
IMAGE 5.kolo HKL, Umag i Trešnjevka

5.kolo HKL, Umag i Trešnjevka U nastavak natjecanja 1.HKL, krenuli smo na domaćem terenu, u dvorani Gimnazije, utakmicama protiv Umaga i... Read More...
Joomla templates by Joomlashine